עולם חדש של עיצוב נולד בעשור האחרון בתחום של שיפוץ חדרי אמבטיה. בעוד שבעבר חדר האמבטיה שימש לצרכים פונקציונאליים בלבד, הטכנולוגיות המתקדמות והמעוף העיצובי שנולדו במאה העשרים ואחת יצרו דור חדש של חדרי אמבטיה המהווים מקום לתפנוקים והתרגעות בסופו של יום. התקנה של שני כיורים, ג'קוזי מפנק, אמבטיות מעוצבות ומקלחונים יוקרתיים הם רק ההתחלה של מה שניתן לעשות בחלל חדר האמבטיה. האפשרויות הן רבות ומגוונות והשוק נותן מענה לאלו המעדיפים מראה חדשני, יצירתי, יוקרתי או מסורתי.

שיפוץ חדרי אמבטיה הוא לעיתים צורך הנולד מהרצון להתחדש, כשיפוץ עצמאי בבית או כחלק מתהליך שיפוצים כולל, ולעיתים תוצר של תקלות חוזרות ונשנות, צנרת ישנה, רטיבות בקירות ונזילות, ברזים ישנים ודולפים המצריכים פתרונות ותיקונים לעיתים קרובות ושלל תקלות אחרות. חשוב בעת שיפוץ חדר האמבטיה לא להסתפק בשיפוץ קוסמטי בלבד אלא לטפל בצנרת החל מהיסודות שלה, על מנת להבטיח חדר אמבטיה שלא רק יראה מצוין לאחר תהליך השיפוץ אלא גם יאריך ימים.

שני פרמטרים עיקריים ישפיעו על איכות שיפוץ חדר האמבטיה שלכם ועל התוצאה הסופית לה תזכו:

  • עבודה מוקפדת בשלבים – פירוק חדר האמבטיה הקיים בצורה מבוקרת, יצירת תשתית איתנה להתקנת הקרמיקה, הריצוף והכלים הסניטריים, ביצוע איטום מושלם בשכבות על פי הנדרש באמצעות חומרי איטום מעולים ממיטב היצרנים הקיימים בשוק, חיפוי ויצירת רובה שתמנע חדירת מים, רטיבויות ונזילות והתקנה מקצועית של מוצרים בבחירה במקצועיות ותוך תשומת לב לפרטים.

  • בחירה בחומרי יסוד ומוצרים- על שיפוץ חדרי אמבטיה לא מתפשרים. אין מדובר בריהוט שבמצב של חסרון כיס ניתן לרכוש בזול ולהחליף מקץ שנים אחדות. חדר אמבטיה נועד לתת מענה פונקציונאלי ועיצובי לאורך שנים רבות ותיקון של תקלות עשוי להיות מסורבל ויקר. הבחירה חייבת להתבצע במוצרים של חברות מוכרות המספקות אחריות ואיכות מוקפדת, לצד חומרי הגלם לעבודה: חומרי איטום, חומרי רובה, הדבקה, הברגה וכדומה- שעל מנת לשמור על עמידותם יש לעשות שימוש בחומרים הטובים ביותר.

במידה וקיבלתם הצעת מחיר נמוכה משמעותית לשיפוץ חדר האמבטיה, סביר להניח שאלו המקומות בהם תמצאו את התשובה לכך. לגיטימי לבצע סקר שוק ולגלות צרכנות נבונה, אולם ישנם מקומות בהם הזול יעלה ביוקר לאורך הזמן ואילו מחיר הוגן לעבודה יספק איכות מוקפדת והנאה לצד שקט נפשי. על מנת להבטיח את איכות העבודה אל תהססו לשאול את הקבלן המיועד שאלות הנוגעות לחומרי הגלם בהם הוא משתמש, להכנת התשתית טרם ביצוע העבודה ולטווח האחריות שהוא מעניק על עבודתו. קבלן אמין ומקצועי לא יהסס להעניק אחריות ויוכל להתחייב כי מעבר לחזות ונראות השיפוץ יאריך ימים ושנים ארוכות.

סבן שיפוצים המציע שיפוץ חדרי אמבטיה באופן מקצועי ובשילוב מעצבי פנים מהטובים בשוק, מתחייב לאיכות מוקפדת ושמירה על סטנדרט גבוה לשביעות רצונכם המלאה.