הבניה הירושלמית המפורסמת והמוכרת הוסיפה לתדמיתה של ירושלים כעיר היפה בעולם, ובעלי דירות ובתים רבים מירושלים נהנים מחזות עתיקה של עיר עיר דוד אשר נבנתה לפני עשרות שנים. יחד עם זאת, האהבה למראה הוינטאג' אינה מחליפה את הרצון במגורים בדירה נוחה, מרווחת ומעוצבת באופן חדשני ועדכני, ומותאמת לצרכי החיים השונים של המאה העשרים ואחת.

שיפוץ דירה בירושלים תוך שמירה על צביון הבניה מחד גיסא וחדשנות מאידך גיסא היא עבודה למקצוענים, המכירים היטב את העיר על שכונותיה, ובעיקר קשובים לצרכי לקוחותיהם ששונים משכניהם בתל אביב ובחיפה. נדבך נוסף שמשפיע על תהליכי הבניה והשיפוץ בירושלים ומבדיל אותה מערים אחרות הוא הקור העז השורר בעיר בימות החורף ואף בעונות המעבר, ומצריך פתרון חימום מובנה ויעיל לאורך זמן.

בין אם מדובר בשיפוץ האמבטיה, החלפת הקרמיקה, עיצוב מטבח חדש, איטום והגנה מפני רטיבות או צביעה מחדש של הדירה, מדובר בתהליך שפוגע בשגרת החיים של בני הבית ואינו נוח עבורם. משום כך חשוב לבחור בבעלי מקצוע מנוסים, אמינים ומקצועיים שיבצעו את העבודה ביעילות על פי לוח הזמנים המוגדר ללא פשרה על איכות השיפוץ והתוצאה הסופית.

לרוב עם הכניסה לתהליך שיפוץ מוגדר תקציב לצד הציפיות והרצונות של בעלי הדירה, אולם בפעמים רבות הם מוצאים עצמם נאלצים לשלוח יד לכיס שוב ושוב ולהרחיב את המסגרת התקציבית בשל תכנון לקוי וחוסר תיאום ציפיות מצד בעלי המקצוע השונים. משום כך ומסיבות נוספות מומלץ לעבוד עם חברה אחת המספקת את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מעניקה שליטה מוחלטת על לוח הזמנים וביצוע העבודה ללא תלות בבעלי מקצוע חיצוניים שאינם עומדים בתקשורת זה עם זה, ותוך תיאום ציפיות לגבי עלות השיפוץ הכוללת מלכתחילה וללא הפתעות.

מומלץ שלא להתפשר בתחומי השיפוצים על שיפוצניקים צעירים ולא מנוסים או על עבודה עם חומרי גלם זולים, שני דברים שעשויים בהמשך לגבות מחיר כפול ומכופל. שיפוץ דירה בירושלים ובכלל מיועד להחזיק מעמד לשנים רבות ואף להעלות את ערכה הנדל"ני, וחשוב לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות.

צוות העובדים המנוסה של סבן שיפוצים פועל בירושלים ובסביבתה מזה 15 שנים, כאשר אמינות ויושרה ומקצוענות ללא פשרות חרוטים על דגלו. בסבן שיפוצים עובדים על בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחומם ומקפידים על הפרטים הקטנים כגדולים, תוך שימוש בחומרי עבודה של החברות הטובות והידועות בשוק, ומעניקים אחריות מלאה לעבודתם. אנו מעניקים שיפוץ הדירה מתחילתה ועד סופה בנגיעה אחת ללא הצורך להתרוצץ בין בעלי המקצוע השונים, להשוות מחירים או לבצע תיאומים בניהם. השיפוץ יתנהל על הצד הטוב משלב העיצוב והתכנון באמצעות מעצבי פנים מוכשרים ועד לסיום העבודה לשביעות רצונכם המלאה. קהל לקוחותינו הם שגרירינו הטובים ביותר ואנו דואגים להעניק להם חוויית שירות מעולה ואיכות מוקפדת.