החלום על בית פרטי או דירת גן אינו מסתכם בעיצוב החדרים וריהוט הבית, וההשקעה בבית עם גינה מזמין לפני הכל בילוי באוויר הצח, אל מול נופיה הקסומים של העיר ירושלים. ערב גבינות ויין לחברים בגינה המעוצבת או ברביקיו משובח בצהריים, כאשר אוויר הרים צלול כיין הוא חלק בלתי נפרד מהתפריט הם חלק מהחלום ומההשקעה בבית פרטי בירושלים.

על מנת ליהנות הנאה של ממש מהגינה היפה לא די בגינה מעוצבת להפליא ובריהוט גן מפנק, ויש צורך בהתקנת פרגולה שנועדה הן להגנה מפני מזג האוויר: השמש הקופחת בקיץ וגשמי הברכה בחורף, והן להשלמת העיצוב ולמראה מושלם. התקנת פרגולות בירושלים מתבצעת בהתאמה למבנה ולצרכיו ותוך בחינת הצרכים וההעדפות של בעלי הבית, וזאת על מנת לשלב בין עבודה איכותית ומוקפדת שתעמוד על תילה לשנים רבות לצד התאמה ויזואלית לעיצוב הכולל ולטעמם של בעלי הבית שייהנו ממנה לשנים ארוכות.

קיימים שני סוגים עיקריים של פרגולות: פרגולות עץ ופרגולות אלומיניום:

פרגולות עץ - מדובר בפרגולות הפופולאריות ביותר. ניתן באמצעות העץ להגיע לעיצובים מרשימים ולשחק עם גווני הצבע. מתאים ברמה העיצובית ליצירת מראה כפרי ולעיצובים יוקרתיים ואיכותי ועמיד לאורך זמן. בניית פרגולות מעץ מצריכה צביעה בצבעים מיוחדים העמידים בפני פגעי מזג האוויר וכן ציפוי בלכה להענקת הגנה נוספת. חסרונה של השיטה הוא צורך בתחזוקה ברמה השנתית: חיזוק הצבע וציפוי מחדש על מנת לשמר את הפרגולה ולהגן על העץ לעמידות לשנים ארוכות.

פרגולות אלומיניום - פרגולות האלומיניום הן פחות נפוצות, הן בשל מחירן הגבוה והן בשל העיצובים המובנים אשר לרוב יהיו פחות מרשימים. יתרונן של פרגולות האלומיניום הוא בגמישות הניתנת באמצעות החומר שמאפשרות יצירה של פרגולות נפתחות ונסגרות ושליטה בהצללה שהן מעניקות. התקנת פרגולות בירושלים מאופיינת לא מעט בפרגולות אלומיניום בעיקר בשל עמידותן בתנאי מזג האוויר הקשים השוררים בעיר בחודשי החורף ובעובדה כי פרגולות אלה אינן מצריכות תחזוקה שוטפת.

התקנה של פרגולות בירושלים ובכלל מצריכה תכנון מקדים והיכרות עם המבנה על מנת להתאים את ההתקנה האיכותית ביותר. ישנן פרגולות תלויות הנתמכות על ידי קיר וישנן פרגולות עומדות אשר בסיס התמיכה שלהן יושב על הקרקע. בשני המקרים יש לתכנן נכון את המשקל והתמיכה על מנת להעניק ביטחון מלא לשוהים תחתן ולהימנע חלילה מתאונות וקריסה.

סבן שיפוצים הפועלים בירושלים מזה 15 שנים מתמחים בהתקנת פרגולות בירושלים, תוך היכרות מעמיקה עם סוגי הפרגולות השונות והתאמתן למבנים השונים. בסבן שיפוצים מתחייבים לעבודה האיכותית ביותר, בעיצוב מוקפד הניתן על ידי מעצב פנים מן השורה הראשונה, והתקנה מוקפדת החל מרמת חומרי הגלם האיכותיים ביותר וכלה בעבודה עם בעלי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחומם. בסבן שיפוצים התוצאה היחידה המקובלת היא לקוחות מרוצים ושום דבר פחות מזה אינו עובר את בקרת האיכות המוקפדת של החברה אשר חרטה על דגלה איכות, מקצוענות ושרותיות בכל עבודה.