עבודות עץ מזוהות בדרך כלל עם השטח החיצוני של הבית: גינות ומרפסות, ומוכרות בהקשר של פרגולות, דקים, מעקות ומדרגות חיצוניות. עץ הוא בין חומרי הגלם העתיקים בעולם ומשמש לצרכים רבים בעיצוב הבית והחללים החיצוניים בניהם ריהוט, רצפת פרקט, חיפויים ויצירת נישות ועיצובים דקורטיביים נוספים.

עבודות עץ בירושלים המיועדות לחללים החיצוניים מצריכות תשומת לב וגימורים מיוחדים שאינם נדרשים לעץ המוגן בחללים הפנימיים, וזאת לשם הגנה מפגעי מזג האוויר הקשה השורר בעיר: החום הכבד והשמש הקופחת בחודשי הקיץ הלוהטים וגשמי הזלעפות והקור העז השורר בעיר בחודשי החורף הקשים. על מנת להבטיח עמידות של עבודות עץ בירושלים (ובעצם בכל עיר אחרת) חשוב להקפיד על תכנון מוקדם ועיצוב במטרה לקבל מענה לצורך לפני הכל, להתאים את הדקורציה לעיצוב הכולל של הבית ולטעם והסגנון של בעליו, ולביצוע העבודה בצורה איכותית באמצעות חומרים עמידים שיבטיחו אריכות ימים.

כאשר מדובר בהתקנת פרגולות חשוב להחליט על פי המיקום והבית האם לבחור בפרגולה היוצאת מהקיר החיצוני של הבית במטרה לספק הצללה ומחסה או בפרגולה העומדת על עמודים ומחוזקת לקרקע שגם תוחמת את השטח. בשני המקרים חשוב לעבוד עם קורות עץ איכותי בצפיפות גבוהה ולחזק באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שיעניקו יציבות ובטיחות, אלא ששיטת העבודה תהיה שונה. שלב חשוב בהתקנת עבודות עץ חיצוניות הוא שלב המעטפת במסגרתו מושחים צבע עמיד ומבודד על העץ במספר שכבות, ומוסיפים שכבה של לכה היוצרת בידוד והגנה נוספים, מה שמבטיח עמידות לאורך זמן. חשוב לדעת כי ההמלצה היא לחדש את שכבת הלכה מדי שנה על מנת לשמור על העץ ולהגן עליו לאורך זמן רב ככל האפשר.

בעבודות עץ המיועדות לעיצוב פנים הבית הדגש ניתן על עבודה ידנית ועדינה והקפדה על פרטים, שכן מדובר בעבודות הבולטות לעין. חיפוי קיר, יצירת מסגרות מובנות, שילוב רהיטים עומדים, מדפים ומזנונים תלויים ועוד מגוון אפשרויות. הגדרת הצורך היא הבסיס לכל עבודת עץ, קטנה כגדולה, שכן החיזוקים לו יזדקק מדף עץ המיועד לשאת ספרים אינם דומים לחיזוקים הנדרשים בעבור מדף המיועד לכלי נוי. יחד עם זאת, עבודה איכותית ומוקפדת ושימוש בחומרי גלם מעולים הם הבסיס גם לעבודות הפנים וגם לעבודות החוץ.

בסבן שיפוצים מאמינים כי עיצוב חדשני במגוון סגנונות לצד תכנון קפדני ועבודה איכותית יביאו לתוצאה המושלמת. בין אם אתם זקוקים לפרגולת עץ מרשימה להצללה ומחסה בגינת הבית ובין אם ליצירת נישה מעץ במטבח הביתי- המומחים מבית סבן שיפוצים ייקחו אתכם לשם במקצועיות, ביעילות ובמחיר הוגן. תוך הקשבה לצרכי הלקוח וחדוות היצירה בכל עבודה ועבודה מחדש, אנו מעניקים פתרונות של עבודות עץ בירושלים, בסביבתה ובארץ כולה. אמינות ויושרה הם שמנו השני ולקוחות מרוצים וממליצים הם חלק בלתי נפרד מהתנהלותנו המקצועית והעסקית. נשמח לעמוד גם לרשותכם.

[kkstarratings]