טרנד חדש בעולם עיצוב הפנים שמושך אליו מעצבים רבים ובעקבותיהם לקוחות רבים, הוא עבודות עיצוב באמצעות גבס. באמצעות גבס ניתן ליצור נישות, לחלק חללים, להקים מזנונים, מסגרות לספוטים ולטלוויזיות ועוד אין ספור רעיונות ואפשרויות.

בעבר זכה הגבס שלא בצדק לתדמית של חומר זול שאינו עמיד, אך ניסיון של שנים מלמד שבעבודה נכונה ושימוש בלוחות גבס בעובי המתאים על פי הצורך מדובר בחומר חזק שאף מחליף במקרים רבים ריהוט וביכולתו אף לשאת משקל רב. מדפי ספרים מגבס הם דרך מצוינת לחסוך מקום של ספריות עץ מסורבלות, נישות גבס בחדרי הארונות מחליפות את הצורך בארון, עיצובים שונים באמצעות גבס תלוי בחדר האירוח והמטבח חוסכות במקום של רהיטים המונחים על הרצפה, וכל זאת בעיצוב דקורטיבי נקי ומרשים.

עבודות הגבס אמנם שייכות בהגדרתן לתחומי השיפוצים, אולם חשוב לדעת כי מדובר באומנות לכל דבר. לא מספיקה היכרות עם החומר והידיעה כיצד לבצע חיתוך נכון של קורות הגבס והתקנתן בבית על מנת להפוך בעל מקצוע למומחה בתחום עבודות גבס. האלמנט החשוב ביותר בעבודה עם גבס הוא היצירתיות והיכולת לזהות את הפוטנציאל של החומר והשימוש הנכון בו על פי החלל והעיצוב המתוכנן לו. מדובר במעצב לכל דבר, אשר הגבס הוא חומר הגלם המשמש אותו.

מי שיחפש לבצע עבודות גבס בירושלים ימצא לא מעט בעלי מקצוע המציעים את השירות. חשוב לבחור בזה שידע לשלב בין עיצוב דקורטיבי מצד אחד אך פונקציונאלי מצד שני, להשתמש בגבס באופן שיותיר את החלל נקי ומסודר מבחינה ויזואלית, וכן יהיה בעל הניסיון הדרוש והיכרות מרבית עם החומר, על מנת להבטיח עבודה איכותית ועמידה לאורך זמן וגימור מושלם. אנו בסבן שיפוצים מאמינים כי כל עבודה יש להתחיל בחשיבה ותכנון מוקדם, להקשיב ללקוח, להעדפותיו וצרכיו, ולהתאים את תהליך העבודה למטרה הסופית. בין אם מדובר בהנמכת תקרה, בעיצוב מזנון דקורטיבי תלוי לסלון או ביצירת נישות ייעודיות להסתרת גופי תאורה, חשוב לעשות שימוש בלוחות גבס איכותיים מחומר יצוק בריכוז המתאים, ולדעת לבצע את חיתוך קורות הגבס בצורה מדויקת וישרה שתשמור הן על הנראות הסופית של העבודה והן על איכותה ועמידותה לאורך זמן.

אנו מבצעים עבודות גבס בירושלים ובסביבה ולעיתים אף מרחיקים ומגיעים לקהל לקוחות מרחבי הארץ כולה, שזכו להמלצות אודותינו, ומבקשים את עבודתנו המסורה והמקצועית אותה אנו שמחים לבצע בכל מקום בו נידרש. צוות סבן שיפוצים עובד עם בעלי מקצוע מן השורה הראשונה, מנוסים בתחומם המקפידים הקפדה יתרה על איכות. שימוש בחומרי גלם מעולים ללא פשרות היא התשתית לכל עבודה שאנו מבצעים, ואמינות ויושרה הם שמנו השני, כפי שיעידו קהל הלקוחות הנאמנים שלנו.

נשמח להגיע גם אליכם עם מעצב גבס מקצועי ולתכנן יחד כיצד יראה בית החלומות שלכם.