העיר ירושלים לבד מהיותה עיר בירה, היא גם עיר וותיקה מאוד המכילה מבנים עתיקים ממש, המשמשים עד עצם היום הזה כמבני תרבות, עסקים ואף מגורים ברחבי העיר כולה. מטבע הדברים מבנים אלו זקוקים לתחזוקה שוטפת וטיפוח שונה מהמבנים החדשים בעיר. פתרונות אינסטלציה בירושלים מתחלקים לשלושה תחומים עיקריים:

טיפול בתקלות ותחזוקה שוטפת- פתיחת סתימות, טיפול בנזילות, ניקוי מרזבים, החלפת ברזים ועוד כהנה וכהנה פעולות הנדרשות מעת לעת בכל בית, קל וחומר בבתים ישנים.

הקמת תשתית אינסטלציה במבנים חדשים- בין אם מדובר בבית פרטי בבניה או בבניין מגורים, נדרש קבלן אינסטלציה לתכנון והנחת התשתיות עם יסודות הבניה והתקנת חדרי האמבטיה, השירותים והכלים הסניטריים בבית לאחר השלמתה.

החלפת תשתיות בעת שיפוץ- לעיתים רבות בעת שיפוץ הבית נדרש גם שיפוץ של חדר האמבטיה. החלפת הקרמיקות, ריצוף מחדש, העמדת מקלחון, התקנת אמבט חדש, ג'קוזי או מקלחון, החלפת הברזים ועוד. בחלק מן המקרים השיפוץ לא יהיה חיצוני בלבד ויכלול גם עבודה פנימית בין קירות החלל, בעיקר במידה ונדרשת החלפת צנרת או שינוי מיקום.

בשיפוץ חדרי אמבטיה וביצוע עבודות אינסטלציה בירושלים ובכלל, מה שיקבע את איכות העבודה בסופו של דבר הוא ההקפדה על פרטים ושימוש בחומרי גלם איכותיים. יצירת איטום באמצעות חומרי איטום מתקדמים ועמידים במספר שכבות על פי צורך, יצירת רובה לאחר העבודה בין החריצים בצורה מדויקת שמצד אחד אינה נראית לעין ופוגעת בחזות חדר האמבטיה, אך מעניקה איטום מושלם ומונעת רטיבות בקיר ופיצוצים לאורך זמן מצד שני.

קיימים לא מעט שרברבים המציעים את שירותיהם ומבצעים עבודות אינסטלציה בירושלים, ורובם ידעו לתת מענה ולפתור בקלות תקלות כגון סתימות בצנרת, נזילות, החלפת סיפון ושחרור לחץ מים שנסתם באבנית. אולם כאשר מדובר בעבודות שיפוץ מורכבות בהם מושקע זמן וכסף כדאי להקדים ולעשות סקר שוק בטרם בוחרים את איש המקצוע הראשון מדפי זהב.

חשוב לוודא כי מדובר בבעל מקצוע בעל ניסיון בתחומו, וניתן לשאול ולהתעניין בכנות באיזה סוג של עבודות הוא מתמחה. כמו כן מדובר בתחום המציע טווח מחירים רחב ופרוץ, ולא כדאי לבחור בעל מקצוע רק על סמך המחיר. מחיר זול בתחומי השיפוצים בכלל ובתחום שיפוץ חדרי אמבטיה בפרט, הוא ערובה לעבודה לא איכותית שאולי תיראה טוב ברגע הראשון, אך לאורך זמן תגבה את מחירה בצורך בתיקונים ותחזוקה.

סבן שיפוצים היא חברת שיפוצים הנושאת על דגלה אמינות ומקצועיות, ומעניקה ללקוחותיה את הטוב ביותר ללא פשרות. השילוב בין בעלי מקצוע מן השורה הראשונה המביאים עמם הכשרה וניסיון מעשי לצד הבחירה בחומרי גלם מעולים ללא פשרות, מביאה לעבודה מצוינת בעלת גימורים מושלמים ולקהל לקוחות מרוצים וממליצים בירושלים וברחבי הארץ כולה. סבן שיפוצים מובילה את תחומי השיפוץ בעיר ומעניקה את כל השירותים תחת קורת גג אחת, בשרותיות ובמקצועיות.