סבן שיפוצים הוא עסק משפחתי המעביר ערכים של אמינות, מקצועיות ללא פשרות ושירות מעולה, מאב לבן, למשך למעלה מ- 15 שנים. השילוב בין עבודה עם בעלי מקצוע מנוסים בלבד מן השורה הראשונה בתחומם לצד השימוש בחומרי גלם מעולים ללא פשרות הביא את סבן שיפוצים למעמדם כמובילים בתחומי השיפוץ ועיצוב הבית ולרשימה אין סופית של לקוחות מרוצים וממליצים.

בסבן שיפוצים מאמינים כי תהליך שיפוץ הבית הוא תהליך מלחיץ המביא לחוסר נוחות מלכתחילה, ומשום כך מעניקים את כל השירותים הנדרשים לשיפוץ ושדרוג הבית תחת קורת גג אחת, תוך פגיעה מינימאלית ככל הניתן באורח החיים של בני המשפחה.

אנו מספקים שירותי אדריכלות ועיצוב, בעבודה אל מול מעצבי הפנים והאדריכלים הטובים בתחומם, אשר יודעים לפני הכל להקשיב ולזהות את צרכי הלקוח, במטרה להעניק לו את בית חלומותיו ולנצל ניצול מקסימאלי את החלל העומד לרשותו. רק לאחר תכנון קפדני של התהליך נתחיל בשיפוץ באמצעות מיטב בעלי המקצוע תוך התחייבות מלאה לאיכות העבודה עד לגימור המושלם. כל עבודה של סבן שיפוצים מבטיחה הן עיצוב חיצוני מושלם והן עבודה איכותית שתעמוד על תילה ותחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

אנו נושאים על דגלנו את ערך האמינות, ומקפידים להעניק ללקוח חוויית שירות חיובית שמעבר לתוצאה המושלמת גם תגרום לו לתחושת ביטחון לאורך הליך השיפוץ כולו. תמורה מלאה למחיר היא תנאי בסיסי לעבודתנו, וגם בהיבט הכלכלי אנו מאמינים כי תכנון נכון ועבודה יעילה ומקצועית תסייע בשמירה על המסגרת התקציבית שהוגדרה, ללא הפתעות נוספות.

אם איכות ללא פשרות היא גם הדרך שלכם לבצע את הדברים החשובים בחיים, פנו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ עם צוות סבן שיפוצים.