פרופיל חברה – סבן שיפוצים

בעסק משפחתי בן למעלה מ-15 שנים אנו מציעים את כל הנדרש בתחומי שיפוץ הבית. אנו מבינים כי תהליך של שיפוץ הוא תהליך מלחיץ הטומן בחובו לא מעט חוסר נוחות ומאמינים כי הענקת כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת יסייע להשלמת התהליך ביעילות ובמהירות. בעבודה עם סבן שיפוצים תזכו לעבוד מול אדם אחד, ללא הצורך לפנות לעשרות בעלי מקצוע, להשוות מחירים, להיתקל במושגים מקצועיים שנשמעים כסינית עבורכם ולבצע תיאומים מורכבים בין הנגר, לשרברב לחשמלאי. עבודה מוקפדת באמצעות מיטב בעלי המקצוע המומחים בתחומם ותוך שימוש במוצרים וחומרים מעולים הם הבסיס לכל עבודה של סבן שיפוצים ולקוחות מרוצים הם החותמת הסופית לה.

עיצוב פנים ואדריכלות - תכנון מקדים לכל סוגי העבודות באמצעות מעצב פנים מוכשר ומנוסה. אדריכל מוסמך לתכנון בניה, הריסה, שינוי חלל פנימי ועוד.

שיפוצים כלליים - הריסה ובניה, ריצוף, כל סוגי השפכטל, עיצובים בצבע. צביעה פנימית וחיצונית.

עבודות גבס - תכנון וביצוע עבודות גבס, יצירת נישות, מזנונים, הסתרת גופי תיאורה, יצירת מדפים ועוד מגוון של עבודות איכות באמצעות עיצוב בלוחות גבס חזקים ועמידים.

שיפוץ חדרי אמבטיה - טיפול בנזילות ורטיבויות הנובעים מתשתיות לקויות, החלפת תשתיות, עבודות איטום, החלפת קרמיקה, הקמת חדרי אמבטיה: מוצרים סניטריים: מקלחונים, כיורים, אמבטיות, ג'קוזי, אסלות וניאגרות ועוד.

עבודות עץ - מגוון עבודות עץ ונגרות לפנים הבית ולגינות ומרפסות. בנייה והקמה של פרגולות, דק חיצוני, מדרגות, מעקות ועוד מבחר של עבודות עיצוב בעץ- תוך הקפדה על שימוש בקורות עץ איכותיות ועמידות ומעטפת חיצונית מוגנת לשנים ארוכות.

עיצוב מטבחים - מטבחים יוקרתיים ומעוצבים המשלבים פונקציונאליות ונוחות לצד עיצובים מושלמים. איכות ללא פשרות, התאמה אישית לבית ולצרכיו ועיצובים מרשימים. מטבחים איכותיים ועמידים לכל החיים.

אנו מזמינים אתכם לתכנן עמנו את תהליך השיפוץ, ומבטיחים ללוות אתכם עד לכניסה מחדש אל בית החלומות שלכם, בתיאום מושלם ושמירה על מסגרת תקציבית שהוגדרה מראש, לעבודה איכותית ללא פשרות.