למה לבחור בנו

הבחירה בקבלן מבצע לשיפוץ הבית היא בחירה משמעותית החייבת להתבצע במחשבה תחילה. בין אם מדובר בשיפוץ חדר האמבטיה, הקמת פרגולה בחצר הבית, עיצוב והקמת מזנון גבס בסלון או החלפת המטבח- על אחת כמה וכמה אם מדובר בשיפוץ כולל המשלב כמה מן האלמנטים המצוינים ואחרים. אנו בחברת סבן שיפוצים מתחייבים לעבודה איכותית ומוקפדת, עמידה בזמנים ושמירה על מסגרת תקציבית בהתאם למה שסוכם מראש אל מול לקוחותינו.

אנו מאמינים כי בעבודות השיפוצים לבית ישנם מספר גורמים המשפיעים על איכות השיפוץ ועושים מעל ומעבר על מנת להעניק מענה בכל אחד ואחד מהם:

 

תכנון מקדים- תחילתו של כל תהליך שיפוץ הוא בתכנון מוקדם המביא בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים בניהם: מצב הדירה הנוכחי, העדפותיהם ובקשותיהם של לקוחותינו, התקציב המיועד המוגדר על ידם, המלצת מעצב פנים ו/או אדריכל מנוסה ומוכשר ובניית תכנית עבודה. אנו עובדים עם מעצב פנים ואדריכל המלווים על פי צורך כל תהליך שיפוץ, ועוד בטרם תחילת העבודה מציגים בפני הלקוחות בעזרת תוכנות הדמיה ממוחשבת מתקדמות את התוצאה הצפויה. רק לאחר הסכמה ואישור מהלקוח נתחיל בעבודה.

 

עבודה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר בלבד- בין אם מדובר בחומרי בניה, מוצרי איטום, צבע וכדומה ובין אם במוצרים סניטריים כגון אמבטיה, מקלחון, ברזים וכיורים, ועד לבחירת העץ לפרגולה או לוחות הגבס להנמכת התקרה- לא נתפשר על פחות מהטוב והאיכותי ביותר. אנו מאמינים כי מוצרים זולים יכולים אמנם להיראות מרשים, אולם עמידותם ואיכותם לאורך זמן תוכיח כי הזול בסופו של דבר עולה ביוקר.

 

אנשי מקצוע- אצלנו בסבן שיפוצים תמצאו אנשי מקצוע מוסמכים, מוכשרים ומנוסים מהטובים בתחומם. איננו עובדים עם שיפוצניקים וכולבויניקים שידם בכל, אלא מספקים חשמלאי, קבלן אינסטלציה, נגר, צבעי, מעצב בגבס, מעצב פנים, אדריכל ובעלי מקצוע נוספים על פי תחום העבודה הנדרש. כל בעלי המקצוע נבחנו והוכיחו עצמם כמעולים על ידי חברת סבן שיפוצים שאינה מאמינה בפשרות ובפחות מהטוב ביותר.

 

תיאום ציפיות והוגנות- אנו מבינים כי כניסה לתהליך שיפוץ הבית אינה נוחה ואף מלחיצה, משום כך נעשה ככל שביכולתנו להעניק לכם שקט נפשי- על ידי התחייבויות ברורות הנוגעות לסוג ואיכות השיפוץ שתקבלו, לעלויות הפרויקט ולזמן הבצוע. לאורך התהליך כולו נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לצמצם ככל האפשר את הפגיעה באורח החיים של בני המשפחה.

 

מחירים הוגנים- איננו מתחייבים לעלויות הנמוכות ביותר משום שאנו מאמינים שעל מנת לספק עבודה איכותית נידרש לעלויות החומר וכוח האדם, בשניהם לעולם נעדיף את האיכותי והיקר יותר. אנו כן מתחייבים למחיר ההוגן ביותר לעבודה המתבצעת וכמו כן לספק לכם תמורה הולמת לכספכם בכל עבודת שיפוץ, מקטנה עד גדולה.

צוות סבן שיפוצים עומד לרשותכם - באמינות, באחריות ובמקצועיות, ונשמח להפוך גם את הבית שלכם לבית החלומות שלכם.